Pošli svůj vzkaz politikům

Zde můžete poslat vzkaz "Chci bez strachu prostě žít" politikům.
Stačí si vybrat toho politika, kterého chcete oslovit, kliknout na jeho e-mailovou adresu, do předmětu doplnit text "Chci bez strachu prostě žít" a odeslat.

Pokud chcete, můžete okopírovat do těla mailu i text z úvodní strany. Případně jej přiložit jako soubor, který si na úvodní straně nejprve uložíte na svůj počítat.

Prosím abyste nezneužívali této stránky k odesílání sprostých, vulgárních a jinak nevhodných mailů - i když chápu, že mnohdy byste nejraději poslali politikům právě takový mail.

Vláda ČR

Vládaposta@vlada.cz
Ministerstvo Obranye-podatelnaMO@army.cz
Ministerstvo Zahraničíepodatelna@mzv.cz

Poslanecká sněmovna

Mgr. Ivan Adamecadameci@psp.cz
ODS
prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.adamkovav@psp.cz
ANO2011
Ing. Hana Aulická Jírovcováaulickah@psp.cz
KSČM
Ing. Andrej Babišbabisa@psp.cz
ANO2011
Mgr. Andrea Babišovábabisovaa@psp.cz
ANO2011
Margita Balaštíkovábalastikovam@psp.cz
ANO2011
Ing. Dana Balcarovábalcarovad@psp.cz
Piráti
Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.bartonl@psp.cz
Piráti
PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.bartosi@psp.cz
Piráti
Ing. Jan Bartošekbartosekj@psp.cz
KDU-ČSL
Ing. Jan Bauerbauerj@psp.cz
ODS
Mgr. Martin Baxabaxam@psp.cz
ODS
MUDr. Jiří Běhounekbehounekj@psp.cz
ČSSD
Ing. Petr Beitlbeitlp@psp.cz
ODS
Bc. Josef Bělicabelicaj@psp.cz
ANO2011
MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPAbelobradekp@psp.cz
KDU-ČSL
Marek Bendabendam@psp.cz
ODS
Mgr. Ondřej Benešíkbenesiko@psp.cz
KDU-ČSL
Mgr. Stanislav Berkovecberkovecs@psp.cz
ANO2011
Jan Birkebirkej@psp.cz
ČSSD
Ing. Stanislav Blahablahas@psp.cz
ODS
Jiří Bláhablahaji@psp.cz
ANO2011
JUDr. Pavel Blažek, Ph.D.blazekp@psp.cz
ODS
Marian Bojkobojkom@psp.cz
SPD
Mgr. Richard Brabecbrabecr@psp.cz
ANO2011
MUDr. Milan Brázdilbrazdilm@psp.cz
ANO2011
Andrea Brzobohatábrzobohataa@psp.cz
ANO2011
Bc. Jaroslav Bžochbzochj@psp.cz
ANO2011
Ing. Lukáš Černohorskýcernohorskyl@psp.cz
Piráti
Mgr. Jana Černochovácernochovaj@psp.cz
ODS
RSDr. Alexander Černýcernya@psp.cz
KSČM
Mgr. Jan Čižinskýcizinskyj@psp.cz
KDU-ČSL
Ing. Jiří Dolejšdolejsj@psp.cz
KSČM
Petr Dolínekdolinekp@psp.cz
ČSSD
Ing. Klára Dostálovádostalovak@psp.cz
ANO2011
Mgr. Lenka Dražilová, MBAdraziloval@psp.cz
ANO2011
MUDr. Jaroslav Dvořákdvorakj@psp.cz
SPD
František Elfmarkelfmarkf@psp.cz
Piráti
Ing. Jaroslav Faltýnekfaltynekj@psp.cz
ANO2011
MUDr. Kamal Farhanfarhank@psp.cz
ANO2011
Mgr. Jan Farskýfarskyj@psp.cz
STAN
Mgr. Milan Feranecferanecm@psp.cz
ANO2011
Dominik Feriferid@psp.cz
TOP09
Bc. Mikuláš Ferjenčíkferjencikm@psp.cz
Piráti
Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.fialap@psp.cz
ODS
Ing. Radim Fialafialar@psp.cz
SPD
Ing. Eva Fialováfialovae@psp.cz
ANO2011
JUDr. Vojtěch Filipfilip@psp.cz
ov.budejice@kscm.cz
KSČM
Jaroslav Foldynafoldynaj@psp.cz
ČSSD
Ing. Stanislav Fridrichfridrichs@psp.cz
ANO2011
PaedDr. Alena Gajdůškovágajduskovaa@psp.cz
ČSSD
Mgr. Petr Gazdíkgazdikp@psp.cz
STAN
Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.golasowskap@psp.cz
KDU-ČSL
doc. PhDr. Miroslav Grebeníček, CSc.grebenicekm@psp.cz
KSČM
JUDr. Stanislav Grospičgrospics@psp.cz
KSČM
Ing. Josef Hájekhajekj@psp.cz
ANO2011
Jan Hamáčekhamacekj@psp.cz
ČSSD
Tomáš Hanzelhanzelt@psp.cz
ČSSD
Milan Hniličkahnilickam@psp.cz
ANO2011
Ing. Jaroslav Holíkholikj@psp.cz
SPD
Mgr. Radek Holomčíkholomcikr@psp.cz
Piráti
PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MBA, LL.M.hrncirj@psp.cz
SPD
Tereza Hyťhováhythovat@psp.cz
SPD
Milan Chovanecchovanecm@psp.cz
ČSSD
JUDr. Jan Chvojkachvojkaj@psp.cz
ČSSD
prof. Ing. Ivan Jáč, CSc.jaci@psp.cz
ANO2011
Jakub Jandajandaj@psp.cz
ODS
MUDr. Miloslav Janulíkjanulikm@psp.cz
ANO2011
Monika Jarošovájarosovam@psp.cz
SPD
Ing. Pavel Jelínek, PhD.jelinekp@psp.cz
SPD
Ing. Martin Jiránekjiranekm@psp.cz
Piráti
Ing. Aleš Juchelkajuchelkaa@psp.cz
ANO2011
Ing. Stanislav Juránekjuraneks@psp.cz
KDU-ČSL
Ing. Marian Jurečkajureckam@psp.cz
KDU-ČSL
Ing. Pavel Juříček, Ph.D.juricekp@psp.cz
ANO2011
Ing. Adam Kalouskalousa@psp.cz
ANO2011
Ing. Miroslav Kalousekkalousek@psp.cz
TOP09
MUDr. Vít Kaňkovskýkankovskyv@psp.cz
KDU-ČSL
MUDr. David Kasalkasald@psp.cz
ANO2011
Mgr. Václav Klausklausv@psp.cz
ODS
Mgr. Jiří Kobzakobzaj@psp.cz
SPD
Jiří Kohoutekkohoutekj@psp.cz
SPD
Mgr. Tomáš Kohoutek, MBAkohoutekt@psp.cz
ANO2011
Lukáš Koláříkkolarikl@psp.cz
Piráti
Ing. Martin Kolovratníkkolovratnikm@psp.cz
ANO2011
RNDr. Vladimír Koníčekkonicekv@psp.cz
KSČM
František Kopřivakoprivaf@psp.cz
Piráti
Mgr. Barbora Kořanovákoranovab@psp.cz
ANO2011
Radek Kotenkotenr@psp.cz
SPD
Ing. Josef Kottkottj@psp.cz
ANO2011
Ing. Pavel Kováčikkovacik@psp.cz
KSČM
Ing. Věra Kovářovákovarovav@psp.cz
STAN
Lenka Kozlovákozloval@psp.cz
Piráti
Robert Králíčekkralicekr@psp.cz
ANO2011
Mgr. Karel Krejzakrejzak@psp.cz
ODS
Ing. Jana Krutákovákrutakovaj@psp.cz
STAN
Ing. Roman Kubíček, Ph.D.kubicekr@psp.cz
ANO2011
Ing. Jan Kubíkkubikj@psp.cz
ANO2011
Mgr. Martin Kupkakupkam@psp.cz
ODS
Ing. Jaroslav Kytýrkytyrj@psp.cz
ANO2011
Mgr. Helena Langšádloválangsadlovah@psp.cz
TOP09
Jana Levoválevovaj@psp.cz
SPD
Jan Lipavskýlipavskyj@psp.cz
Piráti
Ing. et Ing. Leo Luzarluzarl@psp.cz
KSČM
Zuzana Majerová Zahradníkovámajerovaz@psp.cz
ODS
Mgr. Ing. Taťána Malámalat@psp.cz
ANO2011
Přemysl Mališmalisp@psp.cz
ANO2011
Ing. Tomáš Martínekmartinekt@psp.cz
Piráti
Jaroslav Martinůmartinuj@psp.cz
ODS
Karla Maříkovámarikovak@psp.cz
SPD
MUDr. Jiří Mašekmasekj@psp.cz
ANO2011
Ing. Květa Matušovskákoncickak@psp.cz
KSČM
MUDr. Eva Matyášovámatyasovae@psp.cz
ANO2011
doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D.mauritzovai@psp.cz
ODS
Ing. Radka Maxovámaxovar@psp.cz
ANO2011
Marcela Melkovámelkovam@psp.cz
ANO2011
Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.miholaj@psp.cz
KDU-ČSL
Mgr. et Mgr. Jakub Michálekmichalekj@psp.cz
Piráti
Ing. Vojtěch Munzarmunzarv@psp.cz
ODS
Ing. Patrik Nachernacherp@psp.cz
ANO2011
Miroslava Němcovánemcovam@psp.cz
ODS
Ivana Nevludovánevludovai@psp.cz
SPD
Marek Nováknovakm@psp.cz
ANO2011
Ing. Monika Obornáobornam@psp.cz
ANO2011
Tomio Okamuraokamurat@psp.cz
SPD
Ladislav Okleštěkoklestekl@psp.cz
ANO2011
Bc. Roman Onderka, MBAonderkar@psp.cz
ČSSD
JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček, Ph.D.ondracekz@psp.cz
KSČM
Ing. Zuzana Ožanováozanovaz@psp.cz
ANO2011
Mgr. Jana Pastuchovápastuchovaj@psp.cz
ANO2011
Ing. Petr Pávekpavekp@psp.cz
STAN
Bc. Daniel Pawlaspawlasd@psp.cz
KSČM
Ing. Markéta Pekarová Adamováadamovam@psp.cz
TOP09
Mgr. Mikuláš Peksapeksam@psp.cz
Piráti
JUDr. Robert Pelikán, Ph.D.pelikanr@psp.cz
ANO2011
Ing. František Petrtýlpetrtylf@psp.cz
ANO2011
Bc. Vojtěch Pikalpikalv@psp.cz
Piráti
MUDr. Pavel Plzákplzakp@psp.cz
ANO2011
Zdeněk Podalpodalz@psp.cz
SPD
Mgr. Ivo Pojeznýpojeznyi@psp.cz
KSČM
Ing. Ondřej Polanskýpolanskyo@psp.cz
Piráti
Bc. Jan Pošvářposvarj@psp.cz
Piráti
Ing. Milan Pourpourm@psp.cz
ANO2011
David Pražákprazakd@psp.cz
ANO2011
Ondřej Profantprofanto@psp.cz
Piráti
MUDr. Věra Procházkováprochazkovav@psp.cz
ANO2011
Ing. Pavel Pustějovskýpustejovskyp@psp.cz
ANO2011
prof. Ing. Karel Rais, CSc., MBAraisk@psp.cz
ANO2011
Mgr. Vít Rakušanrakusanv@psp.cz
STAN
Michal Ratiborskýratiborskym@psp.cz
ANO2011
Mgr. Bc. et Bc. et Bc. Jan Richterrichterj@psp.cz
ANO2011
PhDr. Olga Richterová, Ph.D.richterovao@psp.cz
Piráti
Miloslav Roznerroznerm@psp.cz
SPD
Radek Rozvoralrozvoralr@psp.cz
SPD
Mgr. Miloslava Rutovárutovam@psp.cz
ANO2011
Ing. Pavel Růžičkaruzickap@psp.cz
ANO2011
Ing. Jan Řehounekrehounekj@psp.cz
ANO2011
Petr Sadovskýsadovskyp@psp.cz
ANO2011
Ing. Jan Schillerschillerj@psp.cz
ANO2011
Karel Schwarzenbergschwarzenbergk@psp.cz
TOP09
Mgr. Roman Sklenáksklenakr@psp.cz
ČSSD
Ing. et Ing. Jan Skopečekskopecekj@psp.cz
ODS
doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.staneka@psp.cz
ČSSD
Ing. Pavel Staněkstanekp@psp.cz
ANO2011
Ing. Zbyněk Stanjurastanjuraz@psp.cz
ODS
MgA. Martin Stropnickýstropnickym@psp.cz
ANO2011
Ing. Jiří Strýčekstrycekj@psp.cz
ANO2011
Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.svobodab@psp.cz
ODS
Bc. Lucie Šafránkovásafrankoval@psp.cz
SPD
Ing. Karla Šlechtováslechtovak@psp.cz
ANO2011
Lubomír Španělspanell@psp.cz
SPD
prof. MUDr. Julius Špičák, CSc.spicakj@psp.cz
ANO2011
David Štolpastolpad@psp.cz
ANO2011
Ing. Dan Ťoktokd@psp.cz
ANO2011
Ing. Petr Třešňáktresnakp@psp.cz
Piráti
Ing. Karel Turečekturecekk@psp.cz
ANO2011
prof. RNDr. František Vácha, Ph.D.vachaf@psp.cz
TOP09
Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.valachovak@psp.cz
ČSSD
prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIRvalekv@psp.cz
TOP09
PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiří Valentavalentaj@psp.cz
KSČM
prof. JUDr. Helena Válková, CSc.valkovah@psp.cz
ANO2011
MUDr. Jiří Ventruba, CSc.ventrubaj@psp.cz
ODS
JUDr. Ondřej Veselýveselyo@psp.cz
ČSSD
Ing. Radovan Víchvichr@psp.cz
SPD
Mgr. Jana Vildumetzovávildumetzovaj@psp.cz
ANO2011
Mgr. et Mgr. Adam Vojtěchvojtecha@psp.cz
ANO2011
Ing. Jan Volnývolnyj@psp.cz
ANO2011
Mgr. Lubomír Volnývolnyl@psp.cz
SPD
Mgr. Radek Vondráčekvondracekr@psp.cz
prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.vondraki@psp.cz
ANO2011
Ing. Miloslava Vostrávostram@psp.cz
kscm.kl@volny.cz
KSČM
Ing. Petr Vránavranap@psp.cz
ANO2011
Ing. Veronika Vrecionovávrecionovav@psp.cz
ODS
Mgr. Marek Výbornývybornym@psp.cz
KDU-ČSL
Tomáš Vymazalvymazalt@psp.cz
Piráti
prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.vyzular@psp.cz
ANO2011
RNDr. Jan Zahradníkzahradnikj@psp.cz
ODS
PhDr. Lubomír Zaorálekzaoralek@psp.cz
ČSSD
Ing. Radek Zlesákzlesakr@psp.cz
ANO2011
PhDr. Pavel Žáček, Ph.D.zacekp@psp.cz
ODS

Senát

JUDr. Miroslav Antl
Ing. Lumír AschenbrennerSneberger@plzen.eu
Ing. Ivo Bárekbareki@senat.cz
Ing. Zuzana Baudyšovájandobes01@seznam.cz
jiri@hamsik.cz
Ing. Zdeněk Berkasenat@berkazdenek.cz
sojkovas@senat.cz
Ing. František Bradáčbradacf@senat.cz
Mgr. Bc. Zdeněk Brož
Mgr. František Bublan
Ing. Jiří Burianburianj@senat.cz
Ing. Michael Canovmastnikovad@senat.cz
vaclavikovaz@senat.cz
Ing. Jiří Carbolcarbolj@senat.cz
doc. Ing. Jiří Cieńciała CSc.jura.cienciala@gmail.com
mirek.bednarz@seznam.cz
k.gajzurova@gmail.com
Ing. Tomáš Czernin
Jiří Čunekcunekj@senat.cz
jola.novakova@seznam.cz
MUDr. Alena Dernerováktichy@seznam.cz
lenka.konecna.kancelar@seznam.cz
Mgr. Jiří Dienstbier
Jaroslav Doubravadoubrava.jar@tiscali.cz
kveta.rybarova@volny.cz
Mgr. Jiří Dušek Ph.D.dusekj@senat.cz
Doc.MUDr. Milada Emmerová CSc.emmerovam@senat.cz
Ing. arch. Daniela Filipiovápav.janku@centrum.cz
Bc. Lubomír Franckancelar@lubomirfranc.cz
zuzana.ulmanova@lubomirfranc.cz
PhDr. Tomáš Grulich
Mgr. Zdeňka Hamousovádiepoldovak@senat.cz
spickaj@senat.cz
prof. RNDr. Václav Hampl DrSc.hamplv@senat.cz
karel.hoefer@gmail.com
Petr Holečekkohmj@senat.cz
tumal@senat.cz
PaedDr. Václav Homolka
Ing. Jan Horníkhornikj@senat.cz
masakp@senat.cz
Mgr. Miluše Horskákancelar@milusehorska.cz
Ing. Bc. Anna Hubáčková
Mgr. Václav Chaloupekroschova@nkplzen.cz
Renata Chmelováv.zolcakova@gmail.com
bahensky.martin@gmail.com
pama@seznam.cz
Mgr. Šárka Jelínkovásenat@centrum.cz
rezac@kdu.cz
sekerak@kdu.cz
Mgr. Luděk Jeništa
PhDr. Jaromír Jermářjaromir.jermar@seznam.cz
jermarj@senat.cz
asistent.jermar@seznam.cz
Ing. Tomáš Jirsa MBA
MUDr. Lumír Kantor Ph.D.kantorl@senat.cz
doc. MUDr. Peter Koliba CSc.mraizlova@centrum.cz
Ing. Ladislav Koskosl@senat.cz
Ing. Karel Kratochvíleales.randl@volny.cz
senator.strakonice@email.cz
Jaroslav Kuberakubera@teplice.cz
kuberaj@senat.cz
Ing. Patrik Kunčar
Mgr. Václav Láskamonika.salajova@vaclavlaska.cz
Jan Látkalatkaj@senat.cz
mertinova.marcela@seznam.cz
Ing. Zbyněk Linhartradim@burkon.cz
prof. MUDr. Jaroslav Malý CSc.malyj@senat.cz
Mgr. Radko Martínekmilada.tes@seznam.cz
coufalp@senat.cz
MUDr. Hassan MezianMonikaMoncekova@seznam.cz
vochozkova.jacqueline@seznam.cz
Mgr. Libor Michálek MPAmichalekl@senat.cz
zuzanapochmanova@gmail.com
Mgr. Miroslav Nenutilasistent@jstraka.cz
Ing. Zdeněk Nytranytraz@senat.cz
marketa.fajfrova@ods.cz
jiri@jirizak.cz
svozil8@seznam.cz
Jiří Oberfalzeroberfalzerj@senat.cz
elbournovam@senat.cz
Petr Orelfilip.larmer@gmail.com
PhDr. Zdeněk Papoušekpapousekz@senat.cz
fcernin@outlook.cz
valentaj@senat.cz
MUDr. Mgr. Vladimír Plaček MBA
Mgr. Jiří Růžičkaveronika.travnickova@top09.cz
eva.vysanska@gmail.com
RNDr. Jitka Seitlováasistentka@seitlova.cz
gurycova@gmail.com
Božena Sekaninová
Ing. Jan Sobotkaklazarovajana@muvrchlabi.cz
Ing. Jaromír Strnadstrnadj@senat.cz
strnad.jaromir@seznam.cz
Ing. Leopold Sulovskýp.senat@seznam.cz
MUDr. Radek Sušilmichaelanemcikova@seznam.cz
a.fukalova@email.cz
prof. MUDr. Eva Syková DrSc.jakubuvm@senat.cz
Mgr. Jiří Šesták Ph.D.michal.bosak@volny.cz
Ing. Petr Šilar
MUDr. Alena Šromovásromovaa@senat.cz
bajert@senat.cz
Milan Štěchsk-stech@seznam.cz
Ing. Pavel Štohlstohlp@senat.cz
Emilie Třísková
MUDr. Ladislav Václavecgoldmanovak@senat.cz
Ivo Valentavalentai@senat.cz
Ing. Jan Velebamirek.krc@gmail.com
Mgr. Jaroslav Větrovskýstarosta@mu-vozice.cz
zivotni@mu-vozice.cz
v.neufusova@email.cz
samec@fctaborsko.cz
petrnovak.ta@seznam.cz
Ing. Petr Víchavera@wastlova.cz
balcarova.lucie.senat@mubo.cz
prochazkova.dagmar.senat@mubo.cz
macura.lumir@mubo.cz
bruzl.igor@mubo.cz
Ing. Jaromíra Vítkováasistentka.vitkova@gmail.com
Jiří Vosecký
RNDr. Miloš Vystrčilvystrcilm@senat.cz
brzekm@senat.cz
vesely@vystrcil.cz
JUDr. Eliška Wagnerová Ph.D.asistentka@eliskawagnerova.cz
Jaroslav Zemanzemanj@senat.cz
prof. MUDr. Jan Žaloudík CSc.